Hakkımızda

analiz-arge-hakkımızda

Analiz Ar-Ge  Biyometrik Sistemler konusunda uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır. Bu konuda spor merkezleri, SPA ve güzellik merkezleri, randevu sistemi ile çalışan tüm işletmeler, askeri, emniyet, devlet ve yüksek güvenlik ihtiyacı olan diğer kurumlar, personel devam takibi yapan tüm işletmeler, okul, üniversite, dershane gibi tüm eğitim kurumları Analiz Ar-Ge’nin her ölçekte hizmet verdiği farklı sektörlere örnek verilebilir.

Ar-Ge faaliyetlerini Bilkent Üniversitesi içerisinde yer alan Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nden yürütmektedir.

Dünyada son yıllarda öne çıkan teknolojilerden olan El Tanıma, Parmak İzi Tanıma, Yüz Tanıma, İris ve Retina Tanıma, Damar Tanıma, Ses Tanıma olarak bilinen Biometrik Sistemleri; geçiş ve güvenlik sistemi olarak kullanılan Turnike, Kamera, Kapı Dedektörü, Elektro Manyetik Kilitler, Kartlı Sistemler ve geliştirdiği yazılımlar ile entegre çalıştırıp, firmaların kullandıkları mevcut yazılımlar ile uyumlu hale getirerek, gerek üye takibi gerekse personel takibinde, bordro düzenlemesi ve raporlamada kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır.

Geliştirdiği yazılımların en büyük özelliği, her işletmeye özel olmaları ve kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmalarıdır. Dolayısıyla firmaların her geçen gün artan ihtiyaçları doğrultusunda güncellenebilmekte ve yeni modüller eklenebilmektedir.

Analiz Ar-Ge bakım ve destek konularında da kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışını benimsemiş, sektörünün öncü firmasıdır.

Kalite Belgelerimiz

cert1
cert2

Share on Facebook+1Share on LinkedInShare on Twitter